Rajče Blue Gold Berries " 10 SEMEN v balení

Rajče Blue Gold Berries " 10 SEMEN v balení

Rajče Blue Gold Berries " 10 SEMEN v balení

Více informací


30 Kč

P47

Popis

Zlatavá barva cherry rajčátek s modro-fialovým, v plné zralosti až černým zabarvením, Vás mile překvapí svým atraktivním vzhledem. Nejsou ovšem pouze krásné, ale jsou také velmi zdravé, protože obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty Antokyany. Právě přítomnost této látky způsobuje pigmentaci v místě dopadu slunečních paprsků a dělá tyto plody tak úchvatné na pohled. Mají sladkokyselou rajčatovou chuť a jsou vhodné do zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, ale i k vaření. Doba zrání je cca 75 dní a rostlina je velmi plodná, odolná chladu i suchu. Vyšlechtěna v USA.

 

Výška rostliny

Tyčková odrůda. Dosahuje výšky 200 cm.

 

Plod

Kulatý tvar připomínající hrozny révy s hmotností okolo 10 gramů a průměrem 1 – 2 cm. Je odolný proti praskání.

 

Nároky

Výsadba do skleníků a foliovníků dle vlastních podmínek, do volné půdy na slunné stanoviště v květnu v období kdy pominou ranní mrazíky. Vysazujeme do sponu 60x100. Důležitá je pravidelná zálivka s přihnojením. Rostlinu je vhodné pěstovat na jeden či dva výhony, ostatní zálistky jak je to možné vyštípneme. Rostlina vyžaduje oporu.

 

Výsev a klíčení

Výsev je vhodné provádět v únoru až březnu do propustného substrátu asi 1 cm hluboko. Ideální  teplota  pro klíčení rajčatových semen je 20-25°C.Košík  

Žádné zboží

Celkem 0 Kč

K pokladně